Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Przedszkolaki kochają zwierzaki”

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z wynikami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Przedszkolaki kochają zwierzaki- zwierzęta świata” organizowanego przez Przedszkole w Rajgrodzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkie nadesłane prace reprezentowały wysoki poziom. Do wykonania prac wykorzystano różne materiały i techniki plastyczne. Prace oceniała Komisja  konkursowa powołana przez organizatora. Główne kryteria oceny prac to przede wszystkim samodzielność w wykonaniu pracy, zgodność z tematem, estetyka oraz inwencja twórcza dziecka.

Wyniki konkursu:

Kategoria wiekowa 3-4 latki:

I miejsce: Jakub Pacanek Samorządowe Przedszkole nr 151 w Krakowie. Opiekun Żaneta Chlebowska.

II miejsce: Bartosz Karwowski Oddział Przedszkolny przy SP Rydzewo. Opiekun Małgorzata Matysiewicz.

III miejsce: Emilia First Miejskie Przedszkole nr 8 przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 Gorlice. Opiekun Barbara Morawska.

Wyróżnienia:

Radosław Rutkowski Publiczne Przedszkole Wiele. Opiekun Ewa Rutkowska.

Marcelina Kuczyńska Małe Przedszkole w Bełdzie. Opiekunowie Barbara Zyskowska i Sylwia Wójcik.

Kategoria wiekowa 5-6 latki:

I miejsce: Maja Żak Samorządowe Przedszkole w Przecławiu.  Opiekun Marta Kasperowicz.

II miejsce: Maksymilian Sznek Publiczne Przedszkole Wiele. Opiekun Ewa Rutkowska.

III miejsce: Hania Mondorowicz Miejskie Przedszkole nr 2 Żary. Opiekun Magdalena Mruk.

Wyróżnienia:

Kalina Dec Publiczne Przedszkole „Promyczek” w Solcu Kujawskim. Opiekun Daria Dec.

Wiktoria Miliszewska  Małe Przedszkole w Bełdzie. Opiekunowie Barbara Zyskowska i Sylwia Wójcik.

Nagrody dla zwycięzców oraz podziękowania dla ich opiekunów zostaną wysłane pocztą po wznowieniu pracy placówek oświatowych. Pozostałym uczestnikom konkursu podziękowania za udział zostaną rozesłane drogą mailową.